Jaeger - LeCoultre
LOT 16 | ID: 024016 |
Jaeger - LeCoultre BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy diamentami i szafirami (XIX/XX w.) |
Technika: | złoto, emalia, diamenty, szafiry |
Wymiary: | 26 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: z wychwytem cylindrowym koperta: odkryta, numer 50284 i 187, złoto dekiel zewnętrzny: ozdobiony diamentami i szafirami dekiel wewnętrzny: numer 50284 i 187 tarcza: emaliowana wskazówki: ludwikowskie, oryginalne szkło: mineralne Stan zachowania: tarcza z pęknięciem ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |