Patek Philippe
LOT 2 | ID: 024002 |
Patek Philippe BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy półkryty (XIX/XX w.) ze złotym łańcuszkiem |
Technika: | złoto, emalia |
Wymiary: | 33 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: numer 906 (pod tarczą) i 26902, z wychwytem cylindrowym koperta: półkryta, numer 26902, złoto tylny dekiel zewnętrzny: z monogramem dekiel wewnętrzny: złoto tarcza: emaliowana, z sygnaturą Patek Philippe Genève naniesioną metodą tampodruku wskazówki: oryginalne szkło: mineralne Zegarek ze złotym łańcuszkiem (14k). Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym |
Cena wywoławcza: | 19000 zł |
Cena uzyskana: | 19000 zł |