Patek Philippe
LOT 11 | ID: 024011 |
Patek Philippe BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z sielską sceną parkową (XIX/XX w.) ze złotą dewizką |
Technika: | złoto, emalia, perły |
Wymiary: | 25 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: numer 7084 (numer pod tarczą); cylindrowy koperta: odkryta, numer 7084, złoto 18k, wykończona perełkami dekiel zewnętrzny: ozdobiony bukoliczną sceną rodzajową wykonaną z emalii, przedstawiającą na tle pejzażu damę grającą na mandolinie i towarzyszących jej psa oraz ptaka dekiel wewnętrzny: numer 7084, złoto tarcza: emaliowana, z sygnaturą Patek Philippe Genève naniesioną metodą tampodruku szkło: mineralne wskazówki: ludwikowskie, oryginalne Zegarek ze złotą (14k) dewizką z perełkami. ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |