Vacheron Constantin
LOT 7 | ID: 024007 |
Vacheron Constantin BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z łańcuszkiem i stemplem pieczętnym (przełom lat 20. i 30. XX w.) |
Technika: | złoto, metal |
Wymiary: | 46 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: numer 404587, z 18 kamiennymi łożyskami, balansem kompensacyjnym oraz włosem Bregueta; sygnowany koperta: odkryta, numer 253446, złoto 18k dekiel wewnętrzny: sygnowany, z dedykacją z 1935 roku tarcza: metalowa, z sekundnikiem szkło: mineralne ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |