Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
MARCZUKIEWICZ Adam
LOT 74 | ID: 025074 |
MARCZUKIEWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Baśniowe miasto (1995) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 38,5 cm 62 x 52 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "AM 95" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |