Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
HOUWALT Barbara
LOT 70 | ID: 025070 |
HOUWALT Barbara BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wierzba nad Wartą (1990) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 55 x 70 cm 66 x 81 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "B. Houwalt" Opisany na odwrocie: "Barbara Houwalt | Wierzba nad Wartą / Obrzycko | Obrzycko 89 / Plener / | 55 x 70 cm | 1990r | własność prywatna" PRACA NIEDOSTĘPNA |