Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
GERLACH Eugeniusz
LOT 79 | ID: 025079 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret załzawiony (2013) |
| Technika: | pastel, karton |
| Wymiary: | 59 x 39 cm (w świetle oprawy) 75 x 55 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "E Gerlach | 2013" Opisany i sygnowany na odwrocie. Na odwrocie autorska pieczątka artysty. Widoczny ślad po przerwaniu papieru (p.g.). | |
| Cena wywoławcza: | 1300 zł |
| Cena uzyskana: | 1600 zł |