Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
JAŹWIECKI Franciszek
LOT 18 | ID: 025018 |
JAŹWIECKI Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Cerkiew |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 21,5 x 18,5 cm (w świetle passe-partout) 44 x 41 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "JAŹWIECKI" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |