Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
KOSIŃSKI Kajetan
LOT 6 | ID: 015006 |
KOSIŃSKI Kajetan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Atak wilków |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 23,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout) 44,5 x 53 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "KKosiński"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |