Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
SKÓRCZEWSKI Krzysztof
LOT 76 | ID: 025076 |
SKÓRCZEWSKI Krzysztof BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lalkowisko (1987) |
| Technika: | miedzioryt, papier, edycja: 25/100 |
| Wymiary: | 20 x 20 cm (odcisk płyty) 28 x 37 cm (wymiary arkusza) 41,5 x 43 cm (z oprawą) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "1987 Skórczewski" PRACA NIEDOSTĘPNA | |