Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
SZCZERBIŃSKI Marian
LOT 8 | ID: 025008 |
SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół NMP Wniebowziętej w Tarnowie (1935?) |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 30 x 22,5 cm (w świetle passe-partout) 44 x 33,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI 35 (?) | TARNÓW"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |