Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
SKIBIŃSKI Ottokar
LOT 44 | ID: 025044 |
SKIBIŃSKI Ottokar BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Etiuda portretowa |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 61 x 49 cm 68 x 56 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Ottokar Skibiński" Na odwrocie metka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych (Oddział Kraków) z opisem obrazu. PRACA NIEDOSTĘPNA | |