Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
RADWAN Wacław Teofil
LOT 32 | ID: 025032 |
RADWAN Wacław Teofil BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Spacer po warszawskiej Starówce |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 22,7 x 28,7 cm 34,5 x 41 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T. Radwan"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |