Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
SETKOWICZ Adam
LOT 24 | ID: 027024 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Powrót leśną drogą |
Technika: | akwarela, gwasz, karton naklejony na tekturę |
Wymiary: | 26,5 x 48 cm 39,5 x 60,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" Widoczne ślady zalania podłoża przy krawędziach oraz w prawej części kompozycji. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |