Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
CHRZANOWSKI Antoni
LOT 56 | ID: 027056 |
CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Rytro - domki kempingowe (1978) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 27,6 x 37,7 cm 39,5 x 49 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "ANTONI CHRZANOWSKI 1978." Opisany na odwrocie: "Antoni Chrzanowski | Kraków" |
Cena wywoławcza: | 2000 zł |
Cena uzyskana: | 2000 zł |