Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
BEDNARSKI Grzegorz
LOT 73 | ID: 027073 |
BEDNARSKI Grzegorz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dobry wieczór, Panie Derain (2003) |
Technika: | olej, płótno przymocowane na sklejce |
Wymiary: | 80 x 100 cm 91 x 111,3 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Opisany na odwrocie: "Dobry wieczór panie Deraine | ol | 2003 | 80 x 110 | BED" |
Cena wywoławcza: | 4200 zł |
Cena uzyskana: | 4200 zł |