Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
BEDNARSKI Grzegorz
LOT 74 | ID: 027074 |
BEDNARSKI Grzegorz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Biała Czaszka (1996) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 40 x 50 cm 52 x 62 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "G. BEDNARSKI"; "Biała | Czaszka | OL | 1996 | G. BEDNARSKI | 40 x 50" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |