Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 71 | ID: 027071 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ptaki cudaki |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 24 x 24 cm 34,7 x 34,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S.J.Suder" Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka. | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |