Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
SOBOLEWSKI Stanisław
LOT 76 | ID: 027076 |
SOBOLEWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przedwiośnie z cyklu "Sielanki" (1992/1993) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 130 x 97 cm 141,5 x 108,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "STANISŁAW SOBOLEWSKI | PRZEDWIOŚNIE OL/PŁ 130 x 97 cm | 1993 (?)" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem obrazu i sygnaturą artysty. Na odwrocie opis z wystawy: "Prima Primavera | Sant Elpido a Mare 1996" Widoczne niewielkie ubytki malatury (l.d.) oraz ubytki warstwy malarskiej w środkowej części obrazu. PRACA NIEDOSTĘPNA |