Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
ZACHAREWICZ Witold
LOT 62 | ID: 027062 |
ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dyliżans |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 46 x 55 cm 61,5 x 71 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Zachar" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |