Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
LACHUR Zdzisław
LOT 66 | ID: 027066 |
LACHUR Zdzisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Z cyklu "Judaica" (2002) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 90 x 60 cm 103,5 x 73,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Z. LACHUR" Opisany na odwrocie: "z cyklu - | - JUDAICA - | 2002 | mal. ZLachur" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |