Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
GRAMATYKA Antoni
LOT 40 | ID: 028040 |
GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Brama Floriańska w Krakowie |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 18 x 16 cm (w świetle passe-partout) 41,5 x 38,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "AGramatyka" |