Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
PAPROCKI Ryho
LOT 84 | ID: 028084 |
PAPROCKI Ryho BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwadratura trójkątnego koła (1996) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 46,5 x 55,5 cm 51 x 61 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "RYHO PAPROCKI 96" Opisany na odwrocie: "RYHO PAPROCKI | KWADRATURA TRÓJKĄTNEGO KOŁA | OLEJ 46 x 55 1996/415" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |