Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 38 | ID: 028038 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków - zakole Wisły (1923) |
| Technika: | autolitografia podkolorowana gwaszem i kredką, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 43,5 x 56 cm 58 x 70,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "St. Fabijański 1923." Opisany na odwrocie: "Stwierdzam że tę autolitografię podkolorowaną własnoręcznie | wykonałem li tylko w paru egzemplarzach | Stanisław Fabijański - | Kraków - 1939. -" | |
| Cena wywoławcza: | 1300 zł |
| Cena uzyskana: | 1300 zł |