Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
RUDOWICZ Teresa
LOT 69 | ID: 028069 |
RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
Tytuł: | 79 | 36 (1979) |
Technika: | technika własna, collage, płótno |
Wymiary: | 24,5 x 22 cm 26 x 24 cm (z oprawą autorską) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa Rudowicz | 79/36" |
Cena wywoławcza: | 8000 zł |
Cena uzyskana: | 8000 zł |