Krakowski Dom Aukcyjny®XXX Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 7 | ID: 030007 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Jęzor artysty (1985) |
Technika: | sucha igła, karton, ed. 1/10 |
Wymiary: | 38 x 33 cm (wymiary grafiki) 75,5 x 52 cm (wymiary arkusza) |
Uwagi: | Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "EDwurnik | 85" Opisana ołówkiem l.d.: "sucha igła | 1/10"; śr.d.: "Jęzor artysty" Pieczątka z numerem "2691" (p.d.) Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |