XXX Aukcja Dzieł Sztuki
Edward Dwurnik

29 sierpnia (wtorek) 2023 - godz. 18.30

21-29 sierpnia 2023 r., godz. 10.00-18.00

Opis aukcji

LOT 7
ID: 030007

Tytuł:Jęzor artysty (1985)
Technika:sucha igła, karton, ed. 1/10
Wymiary:38 x 33 cm (wymiary grafiki)
75,5 x 52 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "EDwurnik | 85"
Opisana ołówkiem l.d.: "sucha igła | 1/10"; śr.d.: "Jęzor artysty"
Pieczątka z numerem "2691" (p.d.)