XXX Aukcja Dzieł Sztuki
Edward Dwurnik

29 sierpnia (wtorek) 2023 - godz. 18.30

21-29 sierpnia 2023 r., godz. 10.00-18.00

Opis aukcji

LOT 12
ID: 030012

Tytuł:Habibi (2010)
Technika:ołówek, papier
Wymiary:32 x 23,7 cm
42,5 x 32,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "HABIBI | E. DWURNIK"
Datowany p.d.: "10.01.2010"
Na odwrocie pieczątka autorska Edwarda Dwurnika z numerem "12590".

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie rysunku]