Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
SETKOWICZ Adam
LOT 32 | ID: 031032 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przed domostwem |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 22,5 x 29,7 cm |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |