Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
GERLACH Eugeniusz
LOT 86 | ID: 03186 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta (2001) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100 x 57 cm 106 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Eugeniusz Gerlach" Opisany l.d.: "Kraków 12/IX 2001" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |