JANIKOWSKI Mieczysław
LOT 78 | ID: 031078 |
JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z sosną |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 32 x 44,5 cm 40 x 53 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Janikowski" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lekkie wygięcie i lokalne spękania podłoża. Przy krawędziach pracy (l.d., śr.d., p.g., p.d.) widoczne niewielkie otwory (po szpilkach?). PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. | |