Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 49 | ID: 031049 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Księżyc nad kościołem Mariackim |
Technika: | akwarela, gwasz, pastel, karton naklejony na tekturę |
Wymiary: | 47,5 x 34 cm 65,5 x 50 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "St. Fabijański" Miejscami widoczne wykwity na podłożu. |
Cena wywoławcza: | 1600 zł |
Cena uzyskana: | 1600 zł |