Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
BŁOCKI Włodzimierz
LOT 51 | ID: 031051 |
BŁOCKI Włodzimierz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ołtarz św. Stanisława w katedrze na Wawelu |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 29 x 20 cm 27,5 x 20 cm (w świetle passe-partout) 43 x 33,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "W Błocki" Na odwrocie metka z odręcznym opisem. PRACA NIEDOSTĘPNA |