Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
BREIL Bruno
LOT 12 | ID: 032012 |
BREIL Bruno BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret kobiety z blond włosami |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 31,5 x 24,5 cm 40,5 x 33 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "B. Breil" Opisany na odwrocie. |
Cena wywoławcza: | 3600 zł |
Cena uzyskana: | 6000 zł |