Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
NARKIEWICZ Edward
LOT 80 | ID: 032080 |
NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Schylony grzyb (2002) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 33,5 x 41 cm 40 x 48 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 2002" Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | SCHYLONY GRZYB 2002 | (40 x 32) CM. | OLEJ + PILŚŃ" PRACA NIEDOSTĘPNA | |