Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
NARKIEWICZ Edward
LOT 81 | ID: 032081 |
NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret - stopy w kosmosie (1998) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 46 cm 57 x 48 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Edward 98" Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | AUTOPORTRET STOPY W KOSMOSIE 1998 | (55 x 46) CM | OLEJ + PŁÓTNO" PRACA NIEDOSTĘPNA | |