Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
ŚWIDERSKI Jan
LOT 71 | ID: 032071 |
ŚWIDERSKI Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zamek w Będzinie |
| Technika: | 42,5 x 59,5 cm 54 x 70,5 cm (z oprawą) |
| Wymiary: | olej, płótno |
| Sygnowany l.d.: "Jan Świderski" Opisany na odwrocie: "JAN ŚWIDERSKI | KRAKÓW" Opisany na blejtramie. | |