Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
BRZESKI Janusz Maria
LOT 70 | ID: 032070 |
BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przy papierosie |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 19,5 x 13 cm (w świetle passe-partout) 44 x 37 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "J.M.B." Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Brzeskiego świat w symbolach i obrazach (Kraków; s. 66). PROWENIENCJA: - zakup od rodziny artysty, - kolekcja Jerzego Kurczyny. | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |