Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 29 | ID: 032029 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety w kwiecistej chuście (1930) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 33 x 24 cm 39,5 x 31 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "Kochanemu Karolowi | Jerzy Kossak | 1930" | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Cena uzyskana: | 9500 zł |