Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
KLIMOWSKI Stanisław
LOT 39 | ID: 032039 |
KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Budowa mostu (1932) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 110 cm 81,5 x 121 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S. Klimowski" Opisany p.d.: "Wiśnicz-Nowy. | 9/XII.1932." Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz niewielki ubytek farby (śr.g.). | |