Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 41 | ID: 032041 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krokusy na polanie tatrzańskiej (1975) |
| Technika: | olej, płótno (luzem) |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 38 x 47,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "LESZEK STAŃKO | 1975 R." | |
| Cena wywoławcza: | 1700 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |