Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 42 | ID: 032042 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż letni z rzeką |
Technika: | olej, karton |
Wymiary: | 34,5 x 50 cm 48,5 x 63,5 cm ( z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "LESZEK. STAŃKO" |
Cena wywoławcza: | 1600 zł |
Cena uzyskana: | 2200 zł |