Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
ROSTWOROWSKI Stefan
LOT 72 | ID: 032072 |
ROSTWOROWSKI Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na pastwisku |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 25 x 43 cm 37 x 55 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Stefan Rostworowski" | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 1400 zł |