Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 74 | ID: 032074 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż sierpniowy (1971) |
| Technika: | węgiel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 31 x 53,5 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1.VIII.71" | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |