Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
BOROWICKI Władysław
LOT 18 | ID: 032018 |
BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wesele krakowskie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 49,5 x 80 cm 64,5 x 94 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W. BOROWICKI" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |