Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
UNIECHOWSKI Antoni
LOT 82 | ID: 033082 |
UNIECHOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Trupa - spektakl uliczny |
| Technika: | tusz, gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 21,5 x 19 cm (w świetle passe-partout) 37 x 33 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "AU" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |