Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
KOSSAK Jerzy (pracownia)
LOT 16 | ID: 033016 |
KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Spotkanie na patrolu (1924) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 49 x 65 cm 64 x 79 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Opisany p.d.: "J. Kossak | 1924" Lokalnie widoczne krakelury i pojedyncze, niewielkie ubytki warstwy malarskiej. Na blejtramie pieczęcie krakowskiej firmy Iskra & Karmański oraz krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. |
Cena wywoławcza: | 9000 zł |
Cena uzyskana: | 20000 zł |