Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 93 | ID: 033093 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | "Ptak" z cyklu "Ptaki cudaki" |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 17,5 x 11,5 cm 20 x 14 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S.J.Suder" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1700 zł |