Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 89 | ID: 033089 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Błękitna rybka |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 21 x 15 cm 24 x 18 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S.J.Suder" Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka. | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |