Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 94 | ID: 033094 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sowa |
| Technika: | olej, płyta naklejona na tekturę |
| Wymiary: | 21 x 15 cm |
| Sygnowany p.d.: "S.J.Suder" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1600 zł |